• Incl.Excl.
    BTW
  • Klantenservice
    0
    Sluiten

    Categorieën

    Filters

      Chartreuse Groen 55° - 3,00L

      €272,95 Uitverkocht!
      1 variaties

      Betaal in 3 delen (0% rente) Betaal vandaag 1/3 via iDEAL. De tweede en derde termijn betaal je binnen 30 en 60 dagen. Zonder extra kosten.

      • Gratis verzending vanaf €125 in Benelux
      • Op werkdagen voor 16:00u besteld, morgen in huis*
      • Uw pakje geleverd van maandag tot zaterdag
      • Persoonlijke thuislevering! De Haan - Wenduine - Bredene

      Dit product is beschikbaar in de volgende varianten:

      Heb je een vraag over dit product?

      Heb je een vraag over dit product?

      Mathias helpt je graag het juiste product te vinden. De gebruikelijke reactietijd ⏱ Binnen 2 uur of bel naar ☎️ +32(0)59280190

      Productomschrijving

      Chartreuse Groen 55° - 3.00L is een high-proof kruidenlikeur die is gemaakt van een geheim recept van 130 kruiden en andere planten geweekt in alcohol en ongeveer acht uur geweekt . Het is een van de twee soorten Chartreuse-likeur, de andere is Gele Chartreuse, waarbij de Groene Chartreuse een hoger alcoholpercentage heeft van 55% ABV . De Chartreuse Green 55° - 3.00L is een populaire keuze onder cocktailliefhebbers en staat bekend om zijn complexe en kruidige smaakprofiel .

      De geschiedenis van Chartreuse Groen 55° - 3.00L gaat terug tot de kartuizermonniken die in 1737 het originele recept voor het Elixir Végétal de la Grande Chartreuse creëerden . Het recept werd later aangepast om de Chartreuse-likeur te creëren die we vandaag kennen. Het Chartreuse-klooster, waar de likeur wordt geproduceerd, bevindt zich in Vauvert, een kleine buitenwijk ongeveer drie uur buiten het centrum van Parijs . De productie van Chartreuse Groen 55° - 3.00L wordt nog steeds uitgevoerd door de kartuizermonniken, die als enige toegang hebben tot het geheime recept .

      Het productieproces van Chartreuse Groen 55° - 3.00L is een goed bewaard geheim, maar het is bekend dat de kruiden en andere planten worden geweekt in een alcoholische basis met hoog alcoholgehalte voordat ze worden gedestilleerd en gemengd met een mengsel van suiker en water . Het eindproduct wordt vervolgens vier tot twaalf jaar gerijpt in eikenhouten vaten, afhankelijk van het type Chartreuse-likeur dat wordt geproduceerd . Het resultaat is een unieke en complexe kruidenlikeur waar mensen over de hele wereld al eeuwenlang van genieten.

      Specificaties

      EAN
      3023480113005

      Reviews

      0 from 5Based on 0 reviews
      Schrijf je eigen review

      Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

      Chartreuse Groen 55° - 3,00L
      € 272,95
      Chartreuse Groen 55° - 3,00L
      Uitverkocht!
      Toevoegen aan winkelwagen

      Onlangs bekeken

      Vergelijk 0

      Voeg nog een product toe (max. 5)

      Start vergelijking