• Incl.Excl.
    BTW
  • Klantenservice
    0
    Sluiten

    Categorieën

    Filters

      2020 Feudi di San Marzano Tr3 Pumi Rosso 0.75L

      €12,95 Op werkdagen voor 16:00u besteld, morgen in huis!
      1 variaties

      Betaal in 3 delen (0% rente) Betaal vandaag 1/3 via iDEAL. De tweede en derde termijn betaal je binnen 30 en 60 dagen. Zonder extra kosten.

      • Gratis verzending vanaf €125 in Benelux
      • Op werkdagen voor 16:00u besteld, morgen in huis*
      • Uw pakje geleverd van maandag tot zaterdag
      • Persoonlijke thuislevering! De Haan - Wenduine - Bredene

      Dit product is beschikbaar in de volgende varianten:

      Heb je een vraag over dit product?

      Heb je een vraag over dit product?

      Mathias helpt je graag het juiste product te vinden. De gebruikelijke reactietijd ⏱ Binnen 2 uur of bel naar ☎️ +32(0)59280190

      Productomschrijving

      Tre Pumi is een blend van Primitivo, Negroamaro en Malvasia Nero. Een korte passage op hout geeft deze pittige rode extra intensiteit. Een ware ode aan Salento, dezelfde regio als waar onze Gran Trio vandaan komt.

      Italiaanse verleider met een diepzwarte kleur en een zonnig, rijp boeket waarin Mediterrane indrukken floreren. Rijke wijn die schittert bij pasta’s, kazen en gegrild wit of rood vlees!
       

      Feudi di San Marzano Tr3 Pumi Rosso 0.75L 2020 is een heerlijke wijn met een uniek smaakprofiel. Deze wijn heeft een diep robijnrode kleur en een intense neus van rijp rood fruit, zoals kersen en bessen, met hints van kruiden en vanille. De smaak is vol en evenwichtig, met zachte tannines en een aanhoudende afdronk.Dit maakt het een perfecte wijn om te combineren met rood vlees, wildgerechten en rijpe kazen.

      Het online kopen van Feudi di San Marzano Tr3 Pumi Rosso 0.75L 2020 bij de Gin & Wine Store biedt veel gemak en voordelen. Door online te winkelen, kunnen klanten het product gemakkelijk vanuit huis bestellen en laten bezorgen op een door hen gekozen adres. Dit bespaart niet alleen tijd, maar ook de moeite van het reizen naar een fysieke winkel.Bovendien biedt de Gin & Wine Store een snelle en betrouwbare bezorgservice, zodat klanten hun bestelling snel en veilig ontvangen.

      Een ander voordeel van het kopen van Feudi di San Marzano Tr3 Pumi Rosso 0.75L 2020 bij de Gin & Wine Store is de beschikbaarheid van lopende prijzen en speciale aanbiedingen. De winkel biedt regelmatig kortingen en promoties aan op geselecteerde wijnen, waaronder deze heerlijke rode wijn. Door te winkelen bij de Gin & Wine Store kunnen klanten genieten van de voordelen van online winkelen en ondertussen genieten van de beste wijnen tegen de beste. prijzen.

       

       

      Specificaties

      EAN
      8023354037012

      Reviews

      0 from 5Based on 0 reviews
      Schrijf je eigen review

      Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

      Leuke alternatieven

      Maak je aankoop compleet

      2020 Feudi di San Marzano Tr3 Pumi Rosso 0.75L
      € 12,95
      2020 Feudi di San Marzano Tr3 Pumi Rosso 0.75L
      Op werkdagen voor 16:00u besteld, morgen in huis!
      Toevoegen aan winkelwagen

      Onlangs bekeken

      Vergelijk 0

      Voeg nog een product toe (max. 5)

      Start vergelijking